Susjed tehničar II

OŠ Retkovec i OŠ Marije Jurić Zagorke nastavile su uspješnu suradnju tijekom školske godine 2023./2024. pod nazivom „Susjed tehničar II“ u sklopu projekta Društva pedagoga tehničke kulture Zagreba.

Više o tome pročitajte u priloženom dokumentu.

Susjed tehničar II

Dani otvorenih vrata udruga - DPTK Zagreba

Dani otvorenih vrata udruga – DPTK Zagreba ima cilj promoviranja tehničkih aktivnosti i razvijanja tehničko – tehnoloških kompetencija djece i mladih. Voditelji radionica su članovi Društva pedagoga tehničke kulture Zagreba. Programske aktivnosti organizitane su na osnovu poziva Ureda za udruge Republike Hrvatske. Naša škola sudjeluje treću godinu radionicama u koje su uključeni učenici od 5. do 8. razreda u sklopu izvannastavne aktivnosti Mladi tehničari. Ove godine tema radionice bila je  Elektronika u malom, a što smo radili pogledajte u priloženom dokumentu.

Dan otvorenih vrata udruga