Dan sigurnijeg interneta
Autor: Administrator , 6. 2. 2018.

Povodom obilježavanja Dana sigurnijeg interneta koji se obilježava u cijelom svijetu, danas je u našoj školi potpisna prva Povelja o sigurnosti djece na internetu u Hrvatskoj.
Cilj javnog potpisivanja Povelje o sigurnosti djece na internetu, između Vipneta, Hrvatskog telekoma, Tele2, HAKOM-a, Centra za sigurniji Internet i Centra za nestalu i zlostavljanu djecu, je podizanje svijesti javnosti i roditelja o ovoj važnoj temi, a istovremeno pokazivanje odlučnosti i spremnosti na sudjelovanje u stvaranju boljeg i sigurnijeg okruženja za djecu na internetu te promicanju zaštite djece i mladih.
Učenici 8.D razreda, pod mentorstvom Jasmine Purgar, sudjelovali su u prigodnoj radionici u sklopu nastave informatike.

Događaj su medijski popratili HRT i Radio Sljeme, čija je voditeljica intervjuirala naše učenike.

Radovi učenika: