Upis djece u 1.razred OŠ
Autor: Administrator , 6. 3. 2020.

Upis djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2020./2021. obavljat će se u svim osnovnim školama na području Grada Zagreba

4., 5., 6. lipnja 2020. godine

U prvi razred osnovne škole upisivat će se djeca koja do 1. travnja 2020. godine navršavaju 6 godina.

Prije upisa u I. razred, roditelj/skrbnik obvezan je dogovoriti termine pregleda u ambulanti nadležnog školskog liječnika radi utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta kao i u osnovnoj školi koju će ono pohađati prema upisnom području.

Ako se Vaše dijete nalazi na upisnom području Osnovne škole Retkovec (prema mjestu prebivališta ili prijavljenog boravišta djeteta) molimo Vas da nas kontaktirate kako bismo se dogovorili o terminu pregleda.

Možete nas kontaktirati svaki radni dan od 12.00 – 14.00 sati na telefon

01 2853 888 kućni br. 3 (pedagog)

U slučaju da dijete iz opravdanih razloga ne može pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja u vremenu koje je utvrđeno rasporedom pregleda, roditelj/skrbnik je dužan najkasnije do 30. svibnja 2020. godine o tome obavijestiti stručno povjerenstvo škole kojoj dijete pripada prema upisnom području.

Dodatne informacije dostupne su u priloženim dokumentima.