Državni prvak u natjecanju iz Geografije
Autor: Administrator , 20. 4. 2017.

Nakon održanih školskih i županijskih razina na 24. državnu razinu Natjecanja iz geografije pozvano je 126 natjecatelja i 102 mentora u Topusko od 10. do 12. travnja 2017. godine.

Natjecateljski dio održan je 11. travnja 2017. godine kada su se učenici natjecali u znanju i geografskim vještinama podijeljeni u osam kategorija. Posebni dio natjecanja odvijao se  u Topuskom i Petrovoj gori i bio je posvećen upoznavanju geografskih i povijesnih posebnosti Županije.

Posljednjeg dana natjecanja na svečanosti zatvaranja predsjednik Hrvatskoga geografskog društva izv. prof. dr. sc. Danijel Orešić i prof. dr. sc. Zoran Curić dodijelili su priznanja i nagrade najboljim učenicima u pojedinoj kategoriji, pohvalnice ostalim učenicima i zahvalnice mentorima 24. državnog Natjecanja iz geografije 2017. godine.

Maks Vincek, učenik 7.razreda predstavaljao je našu školu i osvojio prvo mjesto.

Čestitamo Maksu i mentorici Valentini Mihić na postignutom uspjehu!